סדנת בישול בטבע

בישול בטבע מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים. רבים רוצים לפנות אל פעילות זו אך לא מוצאים את הרגע הפנוי או את האנשים שיוכלו לעזור לכם להשתלט על הפעילות וללמוד כיצד לעסוק בה בכוחות עצמכם ללא ליווי. חברת 'שירת השדה' מזמינה אתכם למפגש מיוחד ומעשיר אשר יחשוף אתכם לעולם שלם של צמחי בר מעניינים, בריאים וטעימים במיוחד אשר תוכלו לשלב מעתה ולשדרג בעזרתם כל מנה אהובה. 

טופס להזמנת סנדת בישול

סדנת בישול גורמה בטבע

סדנת בישול מגבשת ומהנה במיוחד

סדנת בישול בטבע ואיך היא תעשיר את העולם שלכם


סדנת בישול בטבע – חוויית גיבוש מיוחדת וטעימה במיוחד


במידה וגם אתם מחפשים אחר הפעילות המיוחדת שתצליח לאחד בין אנשים שונים ולהעניק להם את החוויה המהנה, המעשירה והטעימה ביותר. במסגרת הסדנה, תוכלו גם אתם ליהנות מהשבתו של הטבע לחייכם ואימוץ שלו לחיי היום יום שלכם. 
חשוב לציין כי פעילות חווייתית זו תוכל להוות את המענה המדויק בו אתם מעוניינים לכל מפגש מגבש ומעניין. כך שבין אם אתם מחפשים אחר פעילות ליום גיבוש לצוות העובדים שלכם, שדרוג הטיול המשפחתי שלכם או פשוט חוויה מיוחדת ומהנה במיוחד בעבור כל החברים הכי קרובים שתמיד נהנו מטיול טוב. 
סדנת בישול בטבע לקבוצות משלבת מגוון רחב של אלמנטים שונים אשר כוללים יצירתיות, חלוקת תפקידים ועבודת צוות מהנה ואפקטיבית באווירה נינוחה ומהנה אשר כוללת את הנינוחות שיעוררו תיאבון בקרב כל אדם. 
על ארגון בסדנה וניהולה יהיו אחראים אנשי המקצוע המובילים של חברת 'שירת השדה'. הם ידריכו אתכם בכל וילווה אתכם בכל צעד וצעד בדרך את יצירתה של ארוחה מפנקת ועשירה בטעמים וריחות בלתי נשכחים. 

חברת 'שירת השדה' מזמינה אתכם לקחת חלק במסגרתה של סדנת בישול בטבע. במסגרתה תוכלו גם אתם לגלות את הסוד של כל אותם צמחי הבר הרעננים שיצליחו לשדרג כל ארוחה, בין אם בבית או בשטח. חברתנו תעמיד לרשותכם את מורי הדרך והמדריכים המקצועיים ביותר בתחומם אשר יחברו את כל המשתתפים בסדנה חזרה לשורשים הטבעיים שלנו ויגבשו בין כולם בפעילות מהנה וחווייתית במיוחד. 

מחזירים את החיבור לטבעבחלוף הזמן רבים מאיתנו איבדו את החיבור שלהם לטבע. אך לא הכל אבוד! בשעה שאתם בוחרים לפנות אל חברת 'שירת השדה' אתם למעשה מבטיחים את השבתו של הטבע וסודותיו הרעננים והטעימים לחיים שלכם. לקבלת מידע נוסף אודות הפעילויות המיוחדת מהן תוכלו גם אתם ליהנות, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום באתר או במספר הטלפון 054-2248243.

 

 

במידה וגם אתם מחפשים אחר מפגש חווייתי, מגבש ומעצים אשר יהיה מלווה בניחוחות עשירים ומעוררי תיאבון, הרי שבחירה בסדנה המשלבת גם בישול בטבע, תהיה הצעד הנכון בעבורכם. במהלך בסדנאות המיוחדות הללו, תוכלו גם אתם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים אשר כוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:


בשלב הראשון, עוד לפני תחילת הסעודה, תוכלו גם אתם ללמוד להכיר את עולם הטבע העשיר מכרוב וללמוד כיצד לזהות את צמחי הבר המעניינים, הבריאים והרעננים ביותר. בכך למעשה, תוכלו כבר מעכשיו לשדרג באופן משמעותי כל ארוחה שלכם, בין אם היא נערכת בטבע ובין אם בסלון של ביתכם בליווי של כל החברים שלכם. 


בנוסף, הסדנה תעניק לכם את הכלים והמיומנויות השונות על מנת לאמץ בצורה יעילה את צמחי הבר השונים ולעשות בהם שימוש בצורה יעילה אשר מנצלת את מירב הטעם שלהם ואת כל הטוב שהם יכולים להעניק לכל אחד ואחת מאיתנו. 

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת 'שירת השדה' כבר היום ותוכלו גם אתם להעניק לכל האנשים החשובים לכם ביותר את המענה המדויק בעבור צורך בפעילות מיוחדת ומגבשת. חוויה זו תוכל להתאים למגוון רחב של אירועים ופעילויות, בין אם אתם מתעניינים בטיול משפחתי, פעילות גיבוש לצוות שלכם או לכל החברים הקרובים. לקבלת פרטים נוספים אודות מגוון הסדנאות, הקורסים והפעילויות שניתן יהיה ליהנות מהן, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 054-2248243.

סדנת בישול בטבע - חוויה קולינרית מעשירת ידע

כאמור, השתתפות בסדנת בישול בטבע הינה חוויה ייחודית, מעשירה ומהנה במיוחד, כמו גם שהיא מהווה יציאה מבורכת משגרת החיים היומיומית.
אבל מה לומדים במהלך סדנת בישול בטבע ומדוע היא כל כך מהנה ומגבשת?

  • למידה על ליקוט צמחי בר למאכל- ליקוט צמחי בר בזמן טיול בחיק הטבע הינה חוויה מהנה ביותר, אך על מנת ליהנות ממנה ולבצעה באופן בטוח נדרש ידע רב בליקוט. למה הכוונה? ראשית, ישנם צמחים וגידולים רעילים אשר מסוכנים לגוף האדם. בנוסף, על מנת לייעל את הליקוט נדרשת היכרות צמחי הבר השונים, היכן הם גדלים ובאיזה עונה ניתן למצוא אותם.

  • למידה על הערכים התזונתיים של הצמחים וכן סוגי המאכלים שניתן להפיק מצמחי הבר השונים- בסדנת בישול בטבע תלמדו על הערכים התזונתיים של צמחי הבר השונים ועל יתרונותיהם. בנוסף, בסדנה תלמדו כיצד להכין סוגי מאכלים שונים מחומרי גלם המצויים ממש מתחת לאפינו בשטחי הטבע בארץ.

טיול שובר שגרה בין נופי הטבע השונים- שגרת היום יום שלנו כוללת עבודה, לימודים, מטלות ועוד מגוון מחויבויות שאנו מקדישים אליהם זמן רב באופן יומיומי, יכולה גם להיות שוחקת ומעייפת. שבירת השגרה בעזרת קיום פעילויות בחיק הטבע כגון פיקניקים, טיולים וסדנאות ייחודיות מסוג זה מאפשרת שינוי מרענן וחוויתי במיוחד.

באישור וברוח

כל הזכויות שמורות ליתיר שדה | ת.ד. 5061 פרדס חנה - כרכור | טלפון: 054-2248243 | YATIRSADE@GMAIL.COM