top of page

סדנת בישול בטבע

בישול בטבע מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים. רבים רוצים לפנות אל פעילות זו אך לא מוצאים את הרגע הפנוי או את האנשים שיוכלו לעזור לכם להשתלט על הפעילות וללמוד כיצד לעסוק בה בכוחות עצמכם ללא ליווי. חברת 'שירת השדה' מזמינה אתכם למפגש מיוחד ומעשיר אשר יחשוף אתכם לעולם שלם של צמחי בר מעניינים, בריאים וטעימים במיוחד אשר תוכלו לשלב מעתה ולשדרג בעזרתם כל מנה אהובה. 

טופס להזמנת סנדת בישטול

הפרטים נשלחו בהצלחה

סדנת בישוך גורמה בטבע


סדנת בישול בטבע – חוויית גיבוש מיוחדת וטעימה במיוחד


במידה וגם אתם מחפשים אחר הפעילות המיוחדת שתצליח לאחד בין אנשים שונים ולהעניק להם את החוויה המהנה, המעשירה והטעימה ביותר. במסגרת הסדנה, תוכלו גם אתם ליהנות מהשבתו של הטבע לחייכם ואימוץ שלו לחיי היום יום שלכם. 
חשוב לציין כי פעילות חווייתית זו תוכל להוות את המענה המדויק בו אתם מעוניינים לכל מפגש מגבש ומעניין. כך שבין אם אתם מחפשים אחר פעילות ליום גיבוש לצוות העובדים שלכם, שדרוג הטיול המשפחתי שלכם או פשוט חוויה מיוחדת ומהנה במיוחד בעבור כל החברים הכי קרובים שתמיד נהנו מטיול טוב. 
סדנת בישול בטבע לקבוצות משלבת מגוון רחב של אלמנטים שונים אשר כוללים יצירתיות, חלוקת תפקידים ועבודת צוות מהנה ואפקטיבית באווירה נינוחה ומהנה אשר כוללת את הנינוחות שיעוררו תיאבון בקרב כל אדם. 
על ארגון בסדנה וניהולה יהיו אחראים אנשי המקצוע המובילים של חברת 'שירת השדה'. הם ידריכו אתכם בכל וילווה אתכם בכל צעד וצעד בדרך את יצירתה של ארוחה מפנקת ועשירה בטעמים וריחות בלתי נשכחים. 

סדנת בישול מגבשת ומהנה במיוחד

חברת 'שירת השדה' מזמינה אתכם לקחת חלק במסגרתה של סדנת בישול בטבע. במסגרתה תוכלו גם אתם לגלות את הסוד של כל אותם צמחי הבר הרעננים שיצליחו לשדרג כל ארוחה, בין אם בבית או בשטח. חברתנו תעמיד לרשותכם את מורי הדרך והמדריכים המקצועיים ביותר בתחומם אשר יחברו את כל המשתתפים בסדנה חזרה לשורשים הטבעיים שלנו ויגבשו בין כולם בפעילות מהנה וחווייתית במיוחד. 

מחזירים את החיבור לטבעבחלוף הזמן רבים מאיתנו איבדו את החיבור שלהם לטבע. אך לא הכל אבוד! בשעה שאתם בוחרים לפנות אל חברת 'שירת השדה' אתם למעשה מבטיחים את השבתו של הטבע וסודותיו הרעננים והטעימים לחיים שלכם. לקבלת מידע נוסף אודות הפעילויות המיוחדת מהן תוכלו גם אתם ליהנות, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום באתר או במספר הטלפון 054-2248243.

 

 

סדנת בישול בטבע ואיך היא תעשיר את העולם שלכם

במידה וגם אתם מחפשים אחר מפגש חווייתי, מגבש ומעצים אשר יהיה מלווה בניחוחות עשירים ומעוררי תיאבון, הרי שבחירה בסדנה המשלבת גם בישול בטבע, תהיה הצעד הנכון בעבורכם. במהלך בסדנאות המיוחדות הללו, תוכלו גם אתם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים אשר כוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:


בשלב הראשון, עוד לפני תחילת הסעודה, תוכלו גם אתם ללמוד להכיר את עולם הטבע העשיר מכרוב וללמוד כיצד לזהות את צמחי הבר המעניינים, הבריאים והרעננים ביותר. בכך למעשה, תוכלו כבר מעכשיו לשדרג באופן משמעותי כל ארוחה שלכם, בין אם היא נערכת בטבע ובין אם בסלון של ביתכם בליווי של כל החברים שלכם. 


בנוסף, הסדנה תעניק לכם את הכלים והמיומנויות השונות על מנת לאמץ בצורה יעילה את צמחי הבר השונים ולעשות בהם שימוש בצורה יעילה אשר מנצלת את מירב הטעם שלהם ואת כל הטוב שהם יכולים להעניק לכל אחד ואחת מאיתנו. 

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת 'שירת השדה' כבר היום ותוכלו גם אתם להעניק לכל האנשים החשובים לכם ביותר את המענה המדויק בעבור צורך בפעילות מיוחדת ומגבשת. חוויה זו תוכל להתאים למגוון רחב של אירועים ופעילויות, בין אם אתם מתעניינים בטיול משפחתי, פעילות גיבוש לצוות שלכם או לכל החברים הקרובים. לקבלת פרטים נוספים אודות מגוון הסדנאות, הקורסים והפעילויות שניתן יהיה ליהנות מהן, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 054-2248243.

bottom of page